Kalite Politikamız

Telcoset firması olarak amacımız;

Değişen ve Gelişen Pazar koşulları doğrultusunda Müşteri istek ve ihtiyaçlarını belirleyip,Ürün kalitesi ve çeşitliliği ile sektöründe yenilikçi,rekabetçi ve Lider olmak,

IP Network, Güvenlik, Altyapı, Sistem, DataCenter ve Danışmanlık konularında ürün ve hizmet kalemlerimizi müşterilerimize, tedarikçilerimize, varlık kaynağımız olan çalışanlarımızla kaliteli, güvenli ve inovatif bir bakış açısıyla sunmaktır.

Dünya çapında müşterilerinin, kendi pazarlarında rekabet gücünü arttıran çözümleri, en kısa sürede uygun maliyetler ile sunan, saygın ve çalışanların kariyerlerinde önemli bir yeri olacak bir marka haline gelmek. Bu amaçla Telcoset müşteri memnuniyetini arttırmak için sürekli iyileştirmeyi ilke edinmiştir.

Yenilikçi ve fark yaratan yaklaşım düşüncesiyle hareket edip, sürekli gelişim bilincini uygulamak ve tüm bunların sürekliliğini, çalışanları, müşterileri ve tedarikçileri ile beraber gerçekleştirebilen ve KYS’nin ISO 9001:2015 standartları ve gerekliliklerine uygun olarak gelişeceğini ve sürekli iyileştireceğini beyan eden,müşteriler ve bütün ilgili tarafların ihtiyaç ve beklentilerine cevap veren bir kuruluş olmaktır.

Genel Müdür
Tarkan Özenci

İletişim

Tel: +90 (212) 337 01 01

Fax: +90 (212) 288 59 19

info@telcoset.com.tr

Barbaros Bulvarı

Dr. Orhan Birman İş Merkezi No: 149 Kat: 10 34349

Balmumcu - İstanbul

Harita

Yönetim Sistemleri

Kalite Yönetim Sistemi ISO 9001:2015 ve Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi ISO 27001:2013 standartları ile belgelendirilmiştir.